banner_sksiroki
Liga MZ
TURČINOVIĆI OSVOJILI TREĆE MJESTO NA LIGI HERCEGOVINE
Ponedjeljak, 26 Kolovoz 2013

Ekipa MZ Turčinovića osvojila je treće mjesto na malonogometnoj Ligi Hercegovine. Osvajači Lige MZ Široki Brijeg nakon šesteraca svladali su ekipu Graba iz Ljubuškog rezultatom 8:7. Za najboljeg strijelca proglašen je Ante Bubalo. Tijekom turnira igranog u Livnu nogometaši Turčinovića imali su veliku podršku navijača. Na svaku od pet odigranih utakmica nogometaše Turčinovića pratilo je preko stotinu navijača.

Više...

TURČINOVIĆI PORAŽENI U POLUFINALU LIGE HERCEGOVINE
Nedjelja, 25 Kolovoz 2013

Ekipa MZ Turčinovića poražena je u polufinalu Lige Hercegovine od prošlogodišnjeg pobjednika predstavnika Općine Čitluk ekipe MZ Međugorje rezultatom 5:2. Turčinovićani su u prvom krugu natjecanja po skupinama ostvarili 100-postotni učinak pobijedivši predstavnike općina Stolac, Tomislavgrad i domaćina Livno.

Više...

TURČINOVIĆI STARTALI POBJEDOM NA LIGI HERCEGOVINE
Srijeda, 21 Kolovoz 2013

Predstavnici Općine Široki Brijeg ekipa MZ Turčinovići startali su pobjedom na malonogometnoj Ligi Hercegovine koja se igra u Livnu. Turčinovići su pobijedili ekipu Stoca rezultatom 4:3, nakon što su gubili 3:1, i u samo sedam minuta preokrenuli rezultat u svoju korist.

Više...

NAJAVA FINALA LIGE MJESNIH ZAJEDNICA OPĆINE ŠIROKI BRIJEG
Subota, 03 Kolovoz 2013

Na stadionu „Pecara" u ponedjeljak 5. kolovoza s početkom u 19 sati i 30 minuta igra se finalna utakmica Lige mjesnih zajednica Općine Široki Brijeg između MZ Kočerin i MZ Turčinovići.

KOČERIN I TURČINOVIĆI U FINALU LIGE MJESNIH ZAJEDNICA
Utorak, 30 Srpanj 2013

U prvoj polufinalnoj utakmici Lige mjesnih zajednica Općine Široki Brijeg Kočerin je pobijedio ekipu Čerigaja rezultatom 3:1 i plasirao se u finale Lige. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 2:0 za Kočerin. U drugom poluvremenu Čerigaj je uspostavio ravnotežu na terenu, ali to je bilo dovoljno za konačnih 3:1.